تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - بررسی مشکلات خط ملارد - کرج با حضور جمعی از تاکسیداران در دفتر مدیرعامل سازمان

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

بررسی مشکلات خط ملارد - کرج با حضور جمعی از تاکسیداران در دفتر مدیرعامل سازمان

تاریخ:شنبه 21 مهر 1397- 11:50 ق.ظ

 

در ادامه سلسله جلسات رسیدگی به مشکلات و معضلات خطوط جمعی از رانندگان مسیر تاکسیرانی میدان ملارد - کرج با حضور در دفتر مدیرعامل سازمان به ارائه نقطه نظرات و مشکلات خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد با حضور جمعی از تاکسیداران و تاکسیرانان خط میدان ملارد - کرج که یکی از خطوط مهم ناوگان تحت پوشش میباشد ، مشکلات و معضلات موجود مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مدیرعامل سازمان ضمن عرض خداقوت به رانندگان زحمتکش گفت طبیعتا یکی از اقشار بسیار زحمتکش جامعه رانندگان خدوم تاکسی هستند که علیرغم تلاش های شبانه روزی خود و با توجه به وضعیت اقتصادی کشور یکی از آسیب پذیر ترین اقشار جامعه بشمار میروند.
فلاح نژاد در ادامه افزود سازمان تاکسیرانی بر حسب وظیفه طی مکاتبات متعدد مشکلات رانندگان گرامی را به مراجع بالادستی گزارش نموده که امیدواریم با درایت و تصمیم گیری های لازم از سوی مسئولین شاهد اتخاذ تصمیماتی ویژه برای بهبود وضعیت این قشر زحمتکش باشیم.
در ادامه تاکسیداران به بیان برخی مشکلات موجود در خط و در ایستگاههای مبدا و مقصد پرداختند که موضوعات بصورت دقیق مورد بررسی قرار گرفت.
***
***
***
***
***