تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - در حاشیه بازدید هفتگی راهور از خودروهای سرویس مدارس صورت گرفت. تاکید بر لزوم رعایت نکات اخلاقی و تربیتی از سوی رانندگان سرویس دانش آموزی

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

در حاشیه بازدید هفتگی راهور از خودروهای سرویس مدارس صورت گرفت. تاکید بر لزوم رعایت نکات اخلاقی و تربیتی از سوی رانندگان سرویس دانش آموزی

تاریخ:پنجشنبه 22 شهریور 1397- 10:17 ق.ظ

 

رانندگان محترم سرویس دانش آموزی علاوه بر وظایف ذاتی خود در حمل و نقل مناسب دانش آموزان وظایف مهمتر و تعریف نشده ای نیز دارند که همان وظایف تربیتی و اخلاقی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد در حاشیه بازدید هفتگی پلیس راهور و عوامل سازمان تاکسیرانی از خودروهای سرویس مدارس و مدارک رانندگان ، سرهنگ زمانپور رئیس پلیس راهور ملارد طی سخنانی خطاب به رانندگان سرویس مدارس گفت : رانندگان سرویس دانش آموزی همچنانکه در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و جوانب کار حرفه ای سرویس مدارس کوشا هستند می بایست به نقش فرهنگی و تربیتی خود واقف بوده و توجه نمایند که کوچکترین برخوردهای اجتماعی و فرهنگی و نحوه مکالمه با دانش آموزان بر روی آنها و بر شکل گیری شخصیتی شان نقش غیر قابل انکار خواهد داشت.
در ادامه رانندگان سرویس مدارس مشکلات و گلایه هایی که از نحوه ساماندهی سرویس دانش آموزی وجود دارد بیان کردند.
فلاح نژاد مدیرعامل سازمان با بیان این نکته که سرویس مدارس و سامانه پایش ناوگان دانش آموزی در ابتدای کار است عنوان داشت ممکن است در حال حاضر مشکلات عمده ای وجود داشته باشد ولی در سالهای آتی و با رفع مشکلات قطعا روند ساماندهی سرویس مدارس بهتر از حال خواهد بود و رانندگان محترم نیز میتوانند با ارائه نقطه نظرات و بیان مشکلات خود در این راه نقش پر رنگی داشته باشند.
***
***
***
***
***
***
***
***