تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - خط تاکسیرانی روبروی دادگستری ملارد راه اندازی شد.

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

خط تاکسیرانی روبروی دادگستری ملارد راه اندازی شد.

تاریخ:سه شنبه 13 شهریور 1397- 12:10 ب.ظ

 

بمنظور برقراری آرامش ، رفاه و امنیت هرچه بیشتر شهروندان محترم شهر ملارد خط تاکسیرانی روبروی دادگستری ملارد راه اندازی شد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد صبح امروز سه شنبه مورخ 13 شهرویور ماه 97 خط تاکسیرانی روبروی دادگستری ملارد با حضور ریاست پلیس راهور ملارد ، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ، عوامل نیروی انتظامی ، مسئولین دادگستری ملارد و رانندگان خط مذکور راه اندازی گردید.
بر اساس مکاتبه و دستور فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد ، سازمان تاکسیرانی اقدامات لازم جهت راه اندازی مسیر مذکور از جمله خط کشی های مورد نیز ، نصب تابلو و انتخاب تاکسیداران جهت راه اندازی این ایستگاه را در هفته های گذشته بعمل آورد که از صبح امروز این خط تاکسیرانی شروع به فعالیت نمود.
در مراسم افتتاحیه این خط تاکسیرانی و پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ، حسین فلاح نژاد مدیرعامل سازمان ضمن تشکر از تاکسیدارانی که جهت راه اندازی مسیر تازه تاسیس حضور بهم رسانده اند گفت در ابتدای راه اندازی این ایستگاه همانند آغاز به کار همه ایستگاههای تاکسی تحت پوشش ممکن است دشواری هایی وجود داشته باشد ولی به مرور و با گذشت روزها و هفته های ابتدایی ، مشکلات کار شناسایی شده و میتوان با تدابیر لازم امورات را به نحو شایسته به پیش برد.
در ادامه  جناب سرهنگ زمانپور رییس پلیس راهور ملارد با اشاره به نکاتی خاص به جهت جلوگیری از چالش های احتمالی گفت تاکسیداران محترم میتوانند همچون گذشته با رفتاری شایسته در جهت جابجایی مسافران اقدام نمایند و در این راه مطمئناً پلیس راهور هر اقدامی که در توان داشته باشد انجام خواهد داد و به حول و قوه الهی در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت خدمات رسانی از سوی تاکسیرانان در این ایستگاه خواهیم بود. 
لازم به ذکر است سیاست کاری خط تاکسیرانی تازه تاسیس روبروی دادگستری بصورت دربستی و به مسیرهای تعیین شده در نقاط مختلف شهر ملارد و شهرهای همجوار در استانهای تهران و البرز میباشد که مراجعین محترم به این مکان میتوانند با مراجعه به تاکسی های مستقر در جلوی دادگستری به هر مکان که میخواهند بصورت دربستی و بر اساس نرخ های تعیین شده مسافرت نمایند.
***
***
***
***
***
***
***
***
اخبار مرتبط :