تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - جلسه هماهنگی با تاکسیداران خط تازه تاسیس روبروی دادگستری ملارد برگزار شد.

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

جلسه هماهنگی با تاکسیداران خط تازه تاسیس روبروی دادگستری ملارد برگزار شد.

تاریخ:دوشنبه 12 شهریور 1397- 01:35 ب.ظ

 

در راستای هماهنگی های لازم جهت راه اندازی خط تازه تاسیس روبروی دادگستری جلسه ای ویژه با حضور کلیه تاکسیداران این مسیر برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد با عنایت به مکاتبه فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد جهت راه اندازی خط تاکسیرانی در مقابل دادگستری ملارد ، این سازمان در هفته های گذشته اقدامات مقدماتی جهت این امر را انجام داده و مجوز های لازم برای تعدادی از تاکسیداران جهت فعالیت در این خط تاکسیرانی را صادر نموده است.
بر همین اساس جلسه ای ویژه با حضور رانندگان مذکور با حضور مدیرعامل سازمان و عوامل گشت و بازرسی در محل سازمان برگزار شد.
حسین فلاح نژاد مدیرعامل سازمان در این جلسه با اشاره به تاکیدات مقامات مسئول شهری بر اجرای هر چه مطلوبتر موضوع و راه اندازی این ایستگاه گفت با تدابیر اتخاذ شده و با فعالیت مداوم و با کیفیت از سوی رانندگان محترم میتوانیم امیدوار باشیم این خط تاکسیرانی در آینده ای نزدیک موجبات کسب و درآمد مطلوب برای رانندگان مربوطه باشد.
در ادامه جلسه رانندگان دغدغه های خود رابیان نموده و خواستار حمایت کامل از سوی مردم و مسئولین شهری در خصوص راه اندازی مطلوب این خط تاکسیرانی شدند.

***
***
***
***
***