تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - برگزاری کارگاه آموزشی سامانه پایش ناوگان دانش آموزی در شهر ملارد

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

برگزاری کارگاه آموزشی سامانه پایش ناوگان دانش آموزی در شهر ملارد

تاریخ:سه شنبه 30 مرداد 1397- 01:35 ب.ظ

 

با پی گیریهای بعمل آمده از سوی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد  و انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش ملارد ، کارگاه آموزشی یک روزه با هدف آشنایی مدیران مدارس و شرکت های حمل و نقل با سامانه پایش ناوگان دانش آموزی ( سپند ) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد در راستای اجرای ماده 5 دستورالعمل اجرایی حمل و نقل دانش آموزان اولین دوره کارگاه آموزشی با همکاری اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور و انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهرستان ملارد برگزار گردید.
در این کارگاه جمعی از مدیران مدارس و دفاترشرکت های حمل و نقل و همچنین کارشناسان سازمان تاکسیرانی و آموزش و پروش حضور داشتند.
در ابتدای این کارگاه آموزشی که در سالن شورای آموزش و پرورش برگزار میشد ، فلاح نژاد مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد ضمن خیر مقدم به مدعوین و تشکر از زحمات کارشناسان امر خلاصه ای از هدف گزارسی های این سامانه را بیان کرد.
در ادامه نعمتیان کارشناس اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور و کوثرغلامی کارشناس سازمان تاکسیرانی آموزشهای لازم در خصوص نحوه استفاده از این سامانه از سوی مدیران مدارس ، دفاتر حمل و نقل و رانندگان و اولیاء را ارائه کرده و حاضرین سوالات خود را مطرح کردند.
لازم به ذکر است با توجه به انتخاب شهر ملارد به عنوان اولین شهر مجری این طرح در استان تهران بصورت آزمایشی ، متقاضیان سرویس مدارس در سال تحصیلی 98-1397 می بایست در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند) به آدرس http://irtusepand.ir  ثبت نام کنند.
***
***
***
***
***
***
***
***