تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - ثبت‌نام "تاكسی برلیانس" ، سمند و پژو 405 در طرح توسعه ناوگان تاکسیرانی درون شهری کشور آغاز شد.

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

ثبت‌نام "تاكسی برلیانس" ، سمند و پژو 405 در طرح توسعه ناوگان تاکسیرانی درون شهری کشور آغاز شد.

تاریخ:شنبه 29 اردیبهشت 1397- 11:30 ق.ظ

 

با انعقاد قرار داد میان اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور و شرکت پارس خودرو امکان بهره برداری از خودرو برلیانس H230  در طرح توسعه ناوگان تاکسیرانی درون شهری بصورت نقدی و تسهیلاتی برآورده شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد ، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، گفت: تفاهم نامه ورود تاکسی برلیانس به ناوگان حمل و نقل عمومی با شرکت سایپا نهایی شده و ثبت‌نام این خودرو از 24 اردیبهشت آغاز شده است.
مرتضی ضامنی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: متقاضیان دریافت این تاکسی برای ثبت‌نام می‌توانند از طریق دو سامانه‌ "توسعه ناوگان تاکسیرانی" و " یکپارچه نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری" اقدام کنند. سامانه توسعه ناوگان تاکسیرانی تعریف شده است و سازمان‌های تاکسیرانی متقاضیانی را که قصد دریافت تاکسی برلیانس را دارند در این سامانه ثبت نام می کنند.

سامانه "یکپارچه نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری" به زودی

وی ادامه داد: همچنین متقاضیان می‌توانند از طریق سامانه "یکپارچه نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری" نیز برای ثبت نام این تاکسی اقدام کنند که به زودی فعال خواهد شد.

ضامنی در این باره توضیح داد:  سامانه "یکپارچه نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری" آماده است و به وزارت صنعت اعلام آمادگی کرده‌ایم تا آنها نیز  اقدامات خود را انجام دهند تا بتوانیم فراخوان ثبت نام را اعلام کنیم و نوسازی ناوگان فعال شود.

نحوه واگذاری خودروهای برلیانس

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در ادامه به نحوه واگذاری خودروهای برلیانس اشاره کرد و گفت: یکی از مزیت های این طرح نسبت به طرح های دیگر این است که سخت‌گیری‌ها در حوزه تضامین بانکی برطرف شده است و رانندگان با دادن چک به صورت اقساط شش ماه به شش ماه می‌توانند خودروی جدیدشان را تحویل بگیرند. همچنین به فراخور مدت بازپرداخت و مبلغ وامی که راننده تقاضای استفاده دارد، نرخ سود متفاوت و میانگین آن حدود 16 درصد است.

وی به زمانبندی تحویل این خودروها نیز اشاره کرد و گفت: زمانبندی تحویل این خودروها سیر صعودی دارد؛ به طوری که در ماه اول خرداد 100 خودرو و در ماه‌های بعدی به ترتیب 400 و 1500 دستگاه تحویل داده خواهد شد و این تعداد در ماه‌های بعد افزایش خواهد داشت.

قیمت خودروی تاکسی برلیانس حدود 43 میلیون تومان

ضامنی همچنین با بیان اینکه قیمت خودروی برلیانس حدود 43 میلیون تومان است، اظهارکرد: برای افرادی که قصد دارند از تسهیلات  تاکسیرانی استفاده کنند نرخ خودرو این قیمت است، ولی به افرادی که متقاضی دریافت خودرو به صورت نقدی باشند مبلغ 20 میلیون ریال تخفیف داده خواهد شد.

جدول نرخ طرح نقدی و طرح اعتباری خودرو برلیانس

امکان ثبت نام خودروهای سمند و پژو 405 بصورت نقدی در طرح توسعه ناوگان تاکسیرانی 
لازم به ذکر است علاوه بر خودرو برلیانس که بصورت نقدی و اقساطی در طرح توسعه وجود دارد ، امکان ثبت نام خودروهای سمند و پژو 405 نیز بصورت نقدی مهیا میباشد.
***


تماس با سازمان تاکسیرانی شهرداری  ملارد
متقاضیان دریافت تاکسی نقدی و اعتباری از سازمان تاکسیرانی ملارد میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02165105044 آقای کوثرغلامی (کارشناس برنامه ریزی سازمان ) تماس حاصل نمایند.