تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - برگزاری کارگاه آموزش همگانی فرهنگ و ترافیک و تقدیر از نمایندگان خطوط ناوگان تاکسیرانی

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

برگزاری کارگاه آموزش همگانی فرهنگ و ترافیک و تقدیر از نمایندگان خطوط ناوگان تاکسیرانی

تاریخ:چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397- 09:27 ق.ظ

 

با حضور جمعی از نمایندگان خطوط ، تاکسیداران و تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی ، کارگاه آموزش همگانی فرهنگ و ترافیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد جلسه ای ویژه با عنوان کارگاه آموزش همگانی فرهنگ و ترافیک در محل سازمان تاکسیرانی و با حضور جمعی از نمایندگان خطوط ، تاکسیداران و تاکسیرانان ناوگان تحت پوشش برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه فلاح نژاد مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد ضمن خیر مقدم نکاتی درخصوص فرهنگ رانندگی و تاکسیرانی و مسائل و مشکلات موجود  ارائه کرد.
در ادامه سرهنگ زمانپور رئیس پلیس راهور ملارد با ارائه موضوعات مختلف آموزشی ، فرهنگی و ترافیکی خواستار رعایت بیش از پیش و همه جانبه قوانین راهنمایی و رانندگی و اخلاق حرفه ای از سوی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی شد.
در این جلسه که علاوه بر رانندگان تاکسی تعدادی از رانندگان ناوگان اتوبوسرانی نیز حضور داشتند برخی از رانندگان سوالات و مشکلات خود را مطرح کردند که رئیس راهور ملارد پاسخ های لازم را ارائه نمود.
در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس از نمایندگان خطوط ناوگان تاکسیرانی که همیشه با یاری رسانی های خود در بهبود خدمات رسانی تاکسیداران و سازمان تاکسیرانی تاثیر بسزایی داشته اند تقدیر و تشکر بعمل آمد. 
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****