تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد عنوان کرد: علت اصلی خدمات دهی ضعیف تاکسیداران و تاکسیرانان در روزهای ابتدایی پس از بارش برف و یخبندان بسته بودن معابر اصلی و فرعی بود.

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد عنوان کرد: علت اصلی خدمات دهی ضعیف تاکسیداران و تاکسیرانان در روزهای ابتدایی پس از بارش برف و یخبندان بسته بودن معابر اصلی و فرعی بود.

تاریخ:چهارشنبه 11 بهمن 1396- 01:49 ب.ظ

 حسین فلاح نژاد با ارائه گزارشی از اقدامات سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد در روزهای اخیر و پس از بارش برف و یخبندان در سطح شهر از مردم عزیز و شهروندان گرامی از هرگونه خدمات رسانی ضعیف از سوی مجموعه سازمان تاکسیرانی، تاکسیداران و تاکسیرانان عذرخواهی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد مهندس فلاح نژاد با ارائه گزارشی از اقدامات سازمان تاکسیرانی در روزهای اخیر و پس از بارش برف و یخبندان در سطح شهر از مردم عزیز و شهروندان گرامی از هرگونه خدمات رسانی ضعیف از سوی مجموعه سازمان تاکسیرانی، تاکسیداران و تاکسیرانان عذرخواهی کرد.

وی با اشاره به زیرساختهای ضعیف شهری در شهر ملارد و بسیاری از شهرهای دیگر گفت : خدمات دهی کمرنگ تاکسیداران نه تنها در شهر ملارد بلکه در کلیه شهرهای اطراف نیز قابل مشاهده بوده است که دلیل اصلی آن بسته شدن کلیه معابر اصلی و فرعی در سطح شهرها بوده است.

وی در ادامه گفت : مجموعه محترم خدمات شهری شهرداری ملارد در روزهای ابتدایی پس از بارش برف و یخبندان بصورت 24 ساعته در حال انجام وظایف خود بوده و هم اکنون نیز در حال فعالیتهای تکمیلی میباشد و علیرغم امکانات محدود و تلاش شبانه روزی متاسفانه بدلیل زیرساختهای نامناسب شهری بازگشایی معابر اصلی و فرعی بسیار زمان بر بوده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ملارد در ادامه گفت این سازمان ضمن ارسال بیش از 20 هزار پیامک مختلف در بازه های زمانی متفاوت در جند روز اخیر به کلیه تاکسیداران و دعوت جدی از آنها جهت حضور در  خطوط ، با بیش از نیمی از ناوگان و در حدود 600 نفر از تاکسیداران بصورت تلفنی تماس برقرار کرده است که متاسفانه اکثر تاکسیداران شرایط نامناسب معابر فرعی و کوچه ها و عدم امکان خروج از پارکینگ ها را دلیل اصلی عدم فعالیت در روزهای ابتدایی پس از بارش برف و یخبندان عنوان کرده اند.

وی در ادامه با اشاره به عادی تر شدن معابر و باز شدن بسیاری از خیابان های اصلی پس از روزهای ابتدایی گفت این سازمان از روز گذشته بصورت خیلی جدی تر نسبت به فراخوان تاکسیداران به خطوط اقدامات لازم را صورت داده است و مطمئنا با آن دسته از رانندگان غایب که توجیه قانع کننده ای نداشته باشند برخورد انضباطی لازم صورت خواهد گرفت.

فلاح نژاد در ادامه با اشاره به اینکه مجموعه سازمان و نیروهای آن در روزهای اخیر بصورت آماده باش کامل بوده اند و در مواقع لزوم در سطح شهر به مجموعه خدمات شهری در راستای بازگشایی معابر کمک های لازم را صورت داده اند گفت : متاسفانه مشکلات زیرساختی در شرایط بحرانی خود را نشان میدهد که امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم در اینگونه شرایط عملکرد مطلوبتری داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد در پایان ضمن عذرخواهی مجدد از همه همشهریان گرامی از سعه ی صدر و تحمل ایشان در روزهای اخیر کمال تقدیر و تشکر را بعمل آورد.

****

****