تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - با حضور مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی ملارد و اندیشه به برخی مشکلات مشترک خطوط آذری-سه راه مارلیک و آذری-اندیشه رسیدگی شد.

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

با حضور مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی ملارد و اندیشه به برخی مشکلات مشترک خطوط آذری-سه راه مارلیک و آذری-اندیشه رسیدگی شد.

تاریخ:سه شنبه 18 مهر 1396- 12:31 ب.ظ

  با حضور مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی ملارد و اندیشه و همچنین نمایندگان خطوط سه راه مارلیک-آذری و اندیشه-آذری به برخی از مسائل و مشکلات مشترک این دو خط تاکسیرانی رسیدگی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد در این جلسه که به میزبانی سازمان تاکسیرانی ملارد برگزار میشد آقایان فلاح نژاد مدیرعامل تاکسیرانی ملارد ، مسلمی مدیرعامل تاکسیرانی اندیشه ، معاونین ، مسئول بازرسی و نمایندگان خطوط مربوطه به مسائل و مشکلات پیرامون خدمات رسانی مطلوبتر این دو خط تاکسیرانی پرداختند.
این جلسه همچنین در جهت هماهنگی های هرچه مطلوبتر میان سازمان های تاکسیرانی دو شهر همجوار ملارد و اندیشه و رانندگان فعال در خطوط فوق الذکر و مشکلات بوجود آمده در محل ایستگاه تاکسی این دو خط تاکسیرانی در میدان آذری ( شمشیری ) تهران برگزار گردید.
*****
*****
*****
*****