تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - مراجعه گسترده مالکان ناوگان دیزلی حمل بار به سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

مراجعه گسترده مالکان ناوگان دیزلی حمل بار به سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد

تاریخ:سه شنبه 28 شهریور 1396- 10:46 ق.ظ

 

با توجه به نزدیک شدن به پایان مهلت اعلام شده جهت دریافت پروانه فعالیت ناوگان دیزلی جهت طرح تخصیص سوخت ناوگان دیزلی مراجعه مالکان این دسته از خودروها به سازمان تاکسیرانی بسیار گسترده شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد بنا بر اعلام رسمی مسئولان امر در طرح تخصیص سوخت ناوگان دیزلی مبنی بر اینکه از اول مهرماه سال جاری تخصیص سوخت به ناوگان دیزلی فقط به دارندگان پروانه فعالیت صورت خواهد گرفت لذا حضور دارندگان خودروهای دیزلی حمل بار در روزها و هفته های اخیر بسیار گسترده بوده است.
بر همین اساس تا کنون از تعداد 1056 مورد ثبت نام در سامانه مربوطه تعداد 450 مورد تشکیل پرونده و تعداد 350 مورد پروانه فعالیت صادر شده است که این ارقام رو به افزایش میباشد.
یادآور میشود بنابر اعلام مسئولین امر در سامانه تخصیص سوخت ناوگان دیزلی از ابتدای مهر ماه سال جاری طی 4 مرحله افرادی که پروانه فعالیت نداشته باشند سوخت آنها به حداقل رسیده و به تناوب قطع میگردد. لذا مالکان این دسته ازخودروها توجه داشته باشند که میبایست پس از ثبت نام در سامانه utcms.ir هرچه سریعتر جهت انجام امورات و دریافت پروانه فعالیت به شهرداری های انتخاب شده در آن سامانه  مراجعه نمایند.
***
***
***
***
***