تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - جلسه ویژه درخصوص نحوه بهره برداری از سامانه سپند ( ویژه سرویس مدارس ) با حضور مسئولین مرتبط برگزار شد.

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

جلسه ویژه درخصوص نحوه بهره برداری از سامانه سپند ( ویژه سرویس مدارس ) با حضور مسئولین مرتبط برگزار شد.

تاریخ:دوشنبه 13 شهریور 1396- 02:20 ب.ظ

 

در راستای هماهنگی های لازم در خصوص نحوه بهره برداری از سامانه سپند ویژه سرویس مدارس جلسه ای با حضور مسئولان امر در محل سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد در این جلسه که با حضورمدیرعامل سازمان و نمایندگان ارگانهای مرتبط شهری از جمله ، آموزش و پرورش و پلیس راهور ، انجمن اولیاء و مربیان ، مسئول صدور پروانه و مسئول سرویس مدارس سازمان برگزار شد ، نماینده اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور در تشریح سامانه سپند موارد مورد نیاز را بیان نمود.

یادآور میشود سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند) با هدف ایجاد رضایت خاطر برای خدمات گیرندگان این حوزه و تاکید به اهمیت ارائه خدمات با کیفیت در جامعه دانش آموزان ایجاد گردیده و با نگاه ویژه به این نوع از حمل و نقل درون شهری بدنبال تامین خواستگاه والدین دانش آموزان با رویکردی عدالت محور و درخور و شایسته دانش آموز ایرانی میباشد. با توجه به بسیاری از نا بسامانی های خدماتی حوزه حمل و نقل دانش آموزان و لزوم اجرای آیین نامه و دستورالعمل های تدوین شده ، این سامانه ضمن ایجاد وحدت رویه در حوزه های اجرایی شهرها ، با همکاری و پشتبانی دو نهاد ملی وزارت آموزش و پرورش و پلیس راهور از جانب اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور برنامه ریزی گردیده است.

****

****

****

****

سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند)