تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - کارگاه آموزشی ویژه تاکسیداران و تاکسیرانان خط فاز 3 مارلیک - فلکه پنجم فردیس برگزار شد.

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

کارگاه آموزشی ویژه تاکسیداران و تاکسیرانان خط فاز 3 مارلیک - فلکه پنجم فردیس برگزار شد.

تاریخ:دوشنبه 11 اردیبهشت 1396- 10:29 ق.ظ

در راستای فرهنگ سازی های هرچه مطلوبتر ، تذکرات راهنمایی و رانندگی ، بیان مشکلات و معضلات و راهکارهای حل مسائل در حوزه حمل و نقل عمومی علی الخصوص تاکسیرانی جلسه ای با عنوان کارگاه آموزشی تاکسیداران ویژه تاکسیداران و تاکسیرانان مسیر تاکسیرانی فاز 3 مارلیک– فلکه پنجم فردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد در راستای فرهنگ سازی های هرچه مطلوبتر ، تذکرات راهنمایی و رانندگی ، بیان مشکلات و معضلات و راهکارهای حل مسائل در حوزه حمل و نقل عمومی علی الخصوص تاکسیرانی جلسه ای با عنوان کارگاه آموزشی تاکسیداران ویژه تاکسیداران و تاکسیرانان مسیر تاکسیرانی فاز 3 مارلیک– فلکه پنجم فردیس برگزار شد.

در این جلسه که با حضور جناب سرهنگ زمانپور ریاست محترم پلیس راهور ملارد و عضو محترم شورای سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد و جمعی از کادر تحت امر ایشان برگزار می شد ایشان ضمن توضیحات کارشناسی درخصوص مسائل روز راهنمایی و رانندگی ، حمل و نقل عمومی و تاکسیرانی به سوالات و طرح مشکلات از سوی تاکسیداران پاسخ داد.

همچنین کلیه تاکسیدارن ، تاکسیرانان و مجموعه سازمان تاکسیرانی آمادگی خود را در راستای حمایتهای همه جانبه و همکاری های لازم با جناب سرهنگ زمانپور و همکاران محترم ایشان در راستای خدمات رسانی های هرچه مطلوبتر به شهروندان و ساماندهی هرچه بهتر حمل و نقل و ترافیک شهری اعلام داشتند.

رسیدگی به مشکلات و معضلات خط تاکسیرانی فاز 3 مارلیک – فلکه پنجم فردیس بخش دوم جلسه فوق الذکر بود که در این بخش تاکسیداران و تاکسیرانان این مسیر  به بیان سوالات ، دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند و راهکارهای حل مسائل و مشکلات در ادامه مورد بررسی قرار گرفت.

جلسه مذکور در روز یکشنبه 96/2/10 از ساعت 20 الی 24 در محل سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

****

****

****

****

****

****

****

****

****