تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد رتبه نخست کشور در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهرهای کشور را بدست آورد.

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد رتبه نخست کشور در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهرهای کشور را بدست آورد.

تاریخ:پنجشنبه 5 اسفند 1395- 01:54 ب.ظ

بنا بر گزارش رسمی اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور و مجری پیاده سازی طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی در شهرهای کشور ، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد رتبه نخست کشور در تحقق امر نوسازی را با 92 درصد موفقیتت بدست آورده است.


به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد بر اساس آمار اعلام شده از سوی مجری نوسازی تاکسی های فرسوده کشور تا مورخ 95/11/24 از مجموع 633 دستگاه تاکسی فرسوده شهر ملارد تعداد 588 دستگاه در طرح ثبت نام نموده و تعداد 535 دستگاه تاکسی جدید تحویل گردیده است که البته آمار تاکسی های جدید تحویلی هم اکنون و تا مورخ 95/12/05 به تعداد 545 دستگاه رسیده است.

آمار 92 درصدی نوسازی تاکسی های فرسوده ناوگان تاکسیرانی شهرداری ملارد در حالی بدست آمده است که بر اساس همین گزارش میانگین نوسازی صورت گرفته در کل کشور 35 درصد و در استان تهران 55 درصد بوده است.

این عملکرد مثبت بدون شک بدون فداکاری تک تک تاکسیداران عزیر شهر ملارد محقق نمیشد چرا که پرداخت ماهانه مبلغ 570 هزار تومان اقساط تسهیلات نوسازی برای این عزیران بسیار دشوار بوده و همکاری های این قشر زحمت کش در امر نوسازی فقط و فقط ناشی از تعهد و حس ایثار این عزیران بوده است.

سازمان تاکسیرانی کسب این موفقیت را به کلیه شهروندان گرامی ، تاکسیداران متعهد و فداکار ناوگان ، و مجموعه محترم مدیریت شهری شهر ملارد تبریک عرض میناید.

***