تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - کاهش فعالیت مسافربران شخصی در ایستگاه های خطوط در پی نوسازی اکثریت تاکسی های فرسوده ناوگان تاکسیرانی

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

کاهش فعالیت مسافربران شخصی در ایستگاه های خطوط در پی نوسازی اکثریت تاکسی های فرسوده ناوگان تاکسیرانی

تاریخ:چهارشنبه 19 آبان 1395- 05:25 ب.ظ

  با جایگزین شدن بیش از 400 دستگاه تاکسی جدید به جای تاکسی های فرسوده ناوگان تا نیمه آبان ماه سال جاری به وضوح مشخص است که فعالیت مسافربران شخصی در محل ایستگاه های تاکسی نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد یکی از دلایل استفاده برخی شهروندان از مسافربران شخصی در خطوط مختلف همین فرسوده و قدیمی بودن اکثریت خودروهای تاکسی بود که این امر باعث شده بود مشکلات مختلفی هم برای شهروندان و هم تاکسیداران بوجود آید.

با اجرای طرح نوسازی و تزریق شدن تاکسی های جدید و نو و متعاقب آن خروج تاکسی های قدیمی و فرسوده خوشبختانه در روزها و هفته های اخیر شاهد هستیم که فعالیت تاکسی های ناوگان بسیار بیشتر از گذشته شده و شهروندان بیش از پیش از تاکسی های خطوط استفاده میکنند.

البته تذکر این نکته ضروری است که کماکان معضل مسافربران شخصی وجود دارد و این گونه مسافربران غیر قانونی در خیابان های شهر مشغول فعالیت هستند ولی به طور خاص در درون ایستگاه های مبداء و مقصد ناوگان فعالیت آنها کم رنگ تر از گذشته شده است و این امر بدلیل فعالیت بیش از پیش تاکسی های ناوگان در خطوط و حضور ایشان در ساعاتی طولانی تر در درون ایستگاه ها بوده است.

همچنین یکی دیگر از دلایل افزایش ساعات کار تاکسی های ناوگان مسائل مالی و باز پرداخت اقساط تسهیلات نوسازی است که طبیعتاً تاکسیداران را مجاب کرده است تا وقت بیشتری را در خطوط به فعالیت بپردازند.

یادآور میشود تا تاریخ 15 آبان ماه سال جاری تعداد 575 خودروی فرسوده ناوگان تاکسیرانی شهرداری ملارد در طرح نوسازی ثبت نام شده است که از این میان تعداد 490 دستگاه تاکسی به مراکز اسقاط معرفی شده و تعداد 405 دستگاه تاکسی نیز تا کنون جایگزین شده است.

با اقداماتی که در خصوص نوسازی هم اکنون در حال انجام است امیدواریم تا پایان سال شاهد نوسازی حداکثری ناوگان تاکسیرانی شهرداری ملارد باشیم.
****