تبلیغات
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ملارد - برگزاری جلسه در راستای بررسی مشکلات و انتخاب نمایندگان خط تاکسیرانی فاز 3 مارلیک - متروی کرج

كد ساعت و تاريخ

اسلاید شو

*** خبرها و مقالات ***

برگزاری جلسه در راستای بررسی مشکلات و انتخاب نمایندگان خط تاکسیرانی فاز 3 مارلیک - متروی کرج

تاریخ:چهارشنبه 28 مهر 1395- 10:02 ق.ظ

 جلسه انتخابات تعیین مسئول و شورای خط مسیر تاکسیرانی فاز 3 مارلیک - متروی کرج و همچنین بررسی مشکلات موجود در این مسیر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری ملارد در راستای تعیین مسئول و شورای خط جدید مسیر تاکسیرانی فاز 3 مارلیک به متروی کرج جلسه ای در روز سه شنبه از ساعت 15 الی 17 در محل سازمان برگزار گردید که در پایان رای گیری رسمی آقای جعفر قنبری بعنوان مسئول خط و آقایان محمود مری و علیرضا احمدی بعنوان اعضای اصلی شورای این خط انتخاب شدند.
همچنین در این جلسه که اکثریت تاکسیداران مسیر فوق الذکر حضور داشتند به بررسی مشکلات و مسائل این خط پرداخته شد و تاکسیداران محترم به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
حسین فلاح نژاد مدیرعامل سازمان تاکسیرانی در این جلسه با اشاره به برخی مشکلات که همه تاکسیداران و رانندگان با آن دست به گربیبان هستند عنوان داشت با رعایت  شئونات و اخلاق اسلامی ، حرفه ای میتوان بر بسیاری از نا ملایمات و معضلات فائق آمده و بستر مناسبی برای فعالیت خود و رفت و آمد شهروندان عزیز بوجود آورد.
****
****
****